ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ

Η σύνθεση της προπονητικής ομάδας και ιατρικού/επιστημονικού επιτελείου των ακαδημιών της ΟΜΟΝΟΙΑΣ!

Η ΟΜΟΝΟΙΑ Ποδόσφαιρο ανακοινώνει την υφιστάμενη σύνθεση της προπονητικής ομάδας, όπως και του ιατρικού/επιστημονικού επιτελείου της Ακαδημίας Ποδοσφαίρου, για την αγωνιστική περίοδο 2018-19.

A/A ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΗΤΤΑΣ
2 ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΜΕΘΟΛΟΓΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 U19 ΝΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 U19 ΒΟΗΘΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΩΣ
5 U17 ΧΑΡΗΣ ΚΑΛΛΙΚΑΣ
6 U17 ΒΟΗΘΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ  Η πρόσληψη θα ανακοινωθεί σύντομα
7 U16 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8 U15 ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
9 U14 ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10 U13 ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΑΡΕΙΟΣ
11 ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΩΝ ΑΝΤΡΕΑΣ ΛΟΥΓΚΡΙΔΗΣ
12 ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΩΝ ΜΑΝΩΛΗΣ ΟΝΟΥΦΡΙΟΥ
13 ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΕΚΓΥΜΝΑΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
14 ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ ΛΑΡΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15 ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΖΗΣΙΜΟΣ
16 ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΜΑΚΗΣ ΛΟΙΖΟΥ
17 ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
18 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΥ
19 ΚΑΡΛΟΣ ΤΖΙΑΛΛΗΣ
20 ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΩΝ ΓΙΑΝΝΟΣ ΠΑΠΑΦΥΛΑΚΤΟΥ
21 ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΥΠΡΟΣ ΣΠΥΡΟΥ
22   ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΩΣ
23   ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΙΝΙΑΗΣ
24   ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
25 ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ Η πρόσληψη θα ανακοινωθεί σύντομα
26 ΠΡΟΠΟΝΗΤEΣ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΩΝ CGS
27 ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
28   PETER KHALIFE
29   ROBERTO FAMIGLIETTI
30   Η πρόσληψη θα ανακοινωθεί σύντομα
31 ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΟΦΡΩΝΙΟΥ
32 ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΩΝ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ
33 ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΕΠ. ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ -ΕΡΓΟΦΥΣΙΟΛΟΓΟΣ ΔΡ. ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
34 ΑΝΙΧΝΕΥΤΗΣ ΤΑΛΕΝΤΩΝ ΝΙΚΟΛΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
35 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ ΘΑΛΕΙΑ ΠΑΝΑΓΗ
36 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟΣ ΕΛΙΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
37 ΠΡΟΛΗΨΗ ΚΑΙ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΩΝ ΓΙΑΝΝΟΣ ΓΙΩΡΓΑΛΛΗΣ
38 ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
39 ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΥ
40 ΧΕΙΡΟΠΡΑΚΤΗΣ ΔΡ. ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΞΙΝΟΣ
41 ΠΟΔΟΛΟΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΥΒΑΡΙΔΗΣ
42 ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΑΠΟΔΟΣΗΣ ΚΑΙ ΑΓΩΝΩΝ ΜΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ

Επίσης, παρατίθεται το πρόγραμμα προπονήσεων της κανονικής περιόδου, των ομάδων Νέων και Παίδων, το οποίο θα τεθεί σε ισχύ από την 1η Σεπτεμβρίου 2018.

Γήπεδο/Ημέρα ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
  Κ19
ΗΛΙΑΣ ΠΟΥΛΛΟΣ 18:00-19:30 18:00-19:30 18:00-19:30 18:00-19:30 18:00-19:30
  Κ17
ΗΛΙΑΣ ΠΟΥΛΛΟΣ 16:00-17:30 16:00-17:30 16:00-17:30 16:00-17:30 16:00-17:30
  Κ16
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΥΛΑΣ ΡΕΠΟ 16:30-18:00 17:00-18:30 16:30-18:00 17:00-18:30
  Κ15
ΑΣΠΙΣ 18:00-19:30 18:00-19:30 18:00-19:30 18:00-19:30 18:00-19:30
  Κ14
ΑΣΠΙΣ 16:30-18:00 ΡΕΠΟ 16:30-18:00 16:30-18:00 16:30-18:00

  Κλιμάκιο Λευκωσίας:

Γήπεδο/Ημέρα ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
  2007
FUTSAL ΘΟΙ 17:45-19:15 17:45-19:15 17:45-19:15 17:45-19:15
  2008
FUTSAL ΘΟΙ 17:45-19:15 17:45-19:15 17:45-19:15 17:45-19:15
  2009
ΑΟΛ 17:30-19:00 ΡΕΠΟ 17:30-19:00 17:30-19:00
  2010
ΑΟΛ 17:30-19:00 ΡΕΠΟ 17:30-19:00 17:30-19:00
  2011
ΑΟΛ 17:30-19:00 ΡΕΠΟ 17:30-19:00 17:30-19:00

 Κλιμάκιο Λεμεσού:

Γήπεδο ΕΡΜΗΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Ομάδα/Ημέρα ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
2006 17:00-18:30 17:00-18:30 17:00-18:30 ΡΕΠΟ 17:00-18:30
2007 17:00-18:30 17:00-18:30 17:00-18:30 ΡΕΠΟ 17:00-18:30
2008 17:00-18:30 17:00-18:30 17:00-18:30 ΡΕΠΟ 17:00-18:30
2009 ΡΕΠΟ 16:00-17:00 16:00-17:00 ΡΕΠΟ 16:00-17:00
2010 ΡΕΠΟ 16:00-17:00 16:00-17:00 ΡΕΠΟ 16:00-17:00
2011 16:00-17:00 ΡΕΠΟ 16:00-17:00 ΡΕΠΟ 16:00-17:00
2012 17:00-18:00 17:00-18:00 ΡΕΠΟ ΡΕΠΟ 17:00-18:00
2013 ΡΕΠΟ 16:00-17:00 ΡΕΠΟ ΡΕΠΟ 16:00-17:00

Κλιμάκιο Λάρνακας:

Γήπεδο LFC ΛΕΙΒΑΔΙΑ
Ομάδα/Ημέρα ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
2006 EAGLES 16:40-18:00 ΡΕΠΟ 16:40-18:00 16:40-18:00 17:00-18:00
2006 LIONS 18:00-19:00 16:40-18:00 ΡΕΠΟ 16:40-18:00 17:00-18:00
2007 15:15-16:30 ΡΕΠΟ 15:15-16:30 15:15-16:30 ΡΕΠΟ
2008 EAGLES 15:15-16:30 ΡΕΠΟ 15:15-16:30 15:15-16:30 ΡΕΠΟ
2008 LIONS ΡΕΠΟ 15:15-16:30 ΡΕΠΟ 16:30-18:00 15:15-16:30
2009 ΡΕΠΟ 17:45-19:00 17:45-19:00 ΡΕΠΟ 17:45-19:00
2010 ΡΕΠΟ 16:45-17:45 16:45-17:45 ΡΕΠΟ 16:45-17:45
2011 ΡΕΠΟ 18:00-19:00 ΡΕΠΟ ΡΕΠΟ 18:00-19:00
2012-13 ΡΕΠΟ 15:15-16:15 ΡΕΠΟ ΡΕΠΟ 15:15-16:15

Αρχειο