ΑΛΛΕΣ ΚΥΡΙΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Το πρόγραμμα του Πρωταθλήματος Cyta μέχρι την 17η αγωνιστική

Η ΚΟΠ ανακοινώνει το πρόγραμμα του Πρωταθλήματος Cyta από την 3η μέχρι τη 17η αγωνιστική.
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 10.09.2016     
ΑΕΚ Λάρνακας – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών                  18:00
ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς                        19:00NEA ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας                 20:00

ΚΥΡΙΑΚΗ, 11.09.2016
ΑΕΖ Ζακακίου – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού                                   18:00
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας                 19:00
ΑΡΗΣ Λεμεσού – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου                       20:00
ΔΕΥΤΕΡΑ, 12.09.2016
ΑΕΛ Λεμεσού – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας                                        19:00
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 17.09.2016                                                    
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας                             18:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΑΕΖ Ζακακίου                           20:00
ΚΥΡΙΑΚΗ, 18.09.2016                                                     
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας                  18:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΑΕΚ Λάρνακας                                   18:00
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου                              19:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου – ΑΡΗΣ Λεμεσού                         20:00
ΔΕΥΤΕΡΑ, 19.09.2016
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμδιιών – ΑΕΛ Λεμεσού                     19:00
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 24.09.2016
ΑΕΖ Ζακακίου – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου                           18:00OMONOIA Λ/σίας–ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών                 19:00
ΑΕΛ Λεμεσού – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού                                     20:00

ΚΥΡΙΑΚΗ, 25.09.2016
ΑΕΚ Λάρνακας – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου           18:00
ΑΡΗΣ Λεμεσού – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας                       19:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς       20:00
ΔΕΥΤΕΡΑ, 26.09.2016
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας                    19:00
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 01.10.2016                                                    
ΑΡΗΣ Λεμεσού – ΑΕΖ Ζακακίου                               18:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας          19:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΑΕΛ Λεμεσού              20:00
ΚΥΡΙΑΚΗ, 02.10.2016
ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας                    18:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών–ΕΡΜΗΣ Αραδίππου           18:00
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς                            19:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου – ΑΕΚ Λάρνακας                         20:00
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 15.10.2016
ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου       18:00
ΑΕΖ Ζακακίου – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας                         18:00
ΑΕΛ Λεμεσού – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου                20:00
ΚΥΡΙΑΚΗ, 16.10.2016
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών              18:00
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού                                      19:00
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας                                              20:00
ΔΕΥΤΕΡΑ, 17.10.2016
ΑΕΚ Λάρνακας – ΑΡΗΣ Λεμεσού                                                     19:00
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 22.10.2016
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς           18:00
AΠΟΛΛΩΝ Λ/σού – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας                    18:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας            20:00
ΚΥΡΙΑΚΗ, 23.10.2016
ΑΕΖ Ζακακίου – ΑΕΚ Λάρνακας                                                 18:00
ΑΡΗΣ Λεμεσού – ΑΕΛ Λεμεσού                                                 19:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου                      20:00
ΔΕΥΤΕΡΑ, 24.10.2016
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας                                     19:00
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 29.10.2016
OMONOIA Λευκωσίας – ΑΡΗΣ Λεμεσού                    18:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών    18:00
ΑΕΚ Λάρνακας – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας                        20:00
ΚΥΡΙΑΚΗ, 30.10.2016
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού             18:00
ΑΕΛ Λεμεσού – ΑΕΖ Ζακακίου                                19:00
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου    19:00
ΔΕΥΤΕΡΑ, 31.10.2016
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου  19:00
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 05.11.2016
ΑΕΖ Ζακακίου – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας                 17:00
ΑΡΗΣ Λεμεσού – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου                   18:00
ΑΕΚ Λάρνακας – ΑΕΛ Λεμεσού                              19:00
ΚΥΡΙΑΚΗ, 06.11.2016
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς            16:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας    17:00
AΠΟΛΛΩΝ Λ/σού – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας                              17:00
ΑΠΟΕΛ Λ/σίας – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών             18:00
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 19.11.2016
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΕΖ Ζακακίου                                        17:00
ΑΕΛ Λεμεσού – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας                                         19:00
ΚΥΡΙΑΚΗ, 20.11.2016
OMONOIA Λευκωσίας – ΑΕΚ Λάρνακας                                16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας – ΑΡΗΣ Λεμεσού                          16:00
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου                    17:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών – ΑΠΟΛΛΩΝ Λ/σού               18:00
ΔΕΥΤΕΡΑ, 21.11.2016
ΕΘΝΙΚΟΣ ‘Αχνας – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου                      19:00
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 26.11.2016     
ΑΕΚ Λάρνακας – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου                     17:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας        18:00
ΑΕΛ Λεμεσού – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας                  19:00
ΚΥΡΙΑΚΗ, 27.11.2016
ΑΕΖ Ζακακίου – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας                       16:00
ΑΡΗΣ Λεμεσού – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς                                 17:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΑ Π. Πολεμιδιών       18:00
ΔΕΥΤΕΡΑ, 28.11.2016
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού                            19:00
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 03.12.2016
OMONOIA Λευκωσίας – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας                             17:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας – ΑΕΚ Λάρνακας                                 17:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου             19:00
ΚΥΡΙΑΚΗ, 04.12.2016
AΠΟΛΛΩΝ Λ/σού – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου                16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΡΗΣ Λεμεσού                             16:00
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΕΛ Λεμεσού                         18:00
ΔΕΥΤΕΡΑ, 05.12.2016
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΕΖ Ζακακίου                         19:00
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 10.12.2016                                                    
AΠΟΛΛΩΝ Λ/σού – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου             17:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας – ΑΕΛ Λεμεσού                    17:00
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΟΜΟΜΟΙΑ Λευκωσίας                19:00
ΚΥΡΙΑΚΗ, 11.12.2016
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΕΖ Ζακακίου                                   16:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών – ΑΡΗΣ Λεμεσού            17:00
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΕΚ Λάρνακας                             18:00
ΔΕΥΤΕΡΑ, 12.12.2016
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου            19:00
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 17.12.2016
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου            17:00
ΑΡΗΣ Λεμεσού – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού                               18:00
ΑΕΚ Λάρνακας – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας                                      19:00
ΚΥΡΙΑΚΗ, 18.12.2016
OMONOIA Λ/σίας – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας                   16:00
ΑΕΖ Ζακακίου – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΑ Π. Πολεμιδιών                      16:00
ΑΕΛ Λεμεσού – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς                                     17:00
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας                           18:00
16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ, 21.12.2016      
ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΑΕΖ Ζακακίου                          18:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών – ΑΕΚ Λάρνακας         17:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου       18:00
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου        19:00
ΠΕΜΠΤΗ, 22.12.2016
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΕΛ Λεμεσού                                16:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου – ΑΡΗΣ Λεμεσού                    17:00
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας            18:00
17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ, 03.01.2017
ΑΡΗΣ Λεμεσού – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου           17:00
ΑΕΖ Ζακακίου – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου           17:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας    18:00
ΑΕΚ Λάρνακας – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού                    19:00
ΠΕΜΠΤΗ, 04.01.2017
OMONOIA Λευκωσίας – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας               17:00
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς                17:00
ΑΕΛ Λεμεσού – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών        18:00

Αρχειο