ΑρχικήΑΚΑΔΗΜΙΕΣΠρώτη ήττα στο τελευταίο λεπτό για την ΟΜΟΝΟΙΑ U15

Πρώτη ήττα στο τελευταίο λεπτό για την ΟΜΟΝΟΙΑ U15

Άτυχη στάθηκε η ΟΜΟΝΟΙΑ U15 καθώς στο τελευταίο λεπτό της συνάντησης με την Ανόρθωση γνώρισε την ήττα με 3-2.

Η ομάδα μας ξεκίνησε με τους Κελεπέσιη, Παντελή, Νεοφύτου Χ., Παναγιώτου, Παπαδόπουλο, Μιχαηλίδη, Ανδρέου, Τσιαπίνη, Σπύρου, Νεοφύτου Α. και Βασιλείου. Έγιναν πέντε αλλαγές με τους Καρανικόλα, Σκορδή, Χρίστου, Σταύρου και Πέτρου να παίρνουν χρόνο συμμετοχής.

Το σκορ είχε αρκετές διακυμάνσεις. Αρχικά το «τριφύλλι» προηγήθηκε με τον Νεοφύτου Α., οι φιλοξενούμενοι έκαναν το 1-2, οι «πράσινοι» ισοφάρισαν με τον Μιχαηλίδη και στο τελευταίο λεπτό έγινε το 2-3 για την Ανόρθωση.

Αυτή ήταν και η πρώτη ήττα για την ΟΜΟΝΟΙΑ U15 που σταμάτησε το αήττητο σερί 10 αγώνων στο οποίο η ομάδα μας μετρούσε οκτώ νίκες και δύο ισοπαλίες. Η ομάδα μας έμεινε στους 26 βαθμούς. Επόμενο παιχνίδι το ερχόμενο Σάββατο (23/10) απέναντι στην Πάφος FC εκτός έδρας