ΚΥΡΙΑ ΕΙΔΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Τιμόθεος Χριστοφή στο Γ.Σ.Π

Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοίνωσε τους διαιτητές, βοηθούς διαιτητές και παρατηρητές των αγώνων της 9ης αγωνιστικής  του Πρωταθλήματος CYTA.

Σάββατο, 09.11.2019 / 17:00
ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΑΕΛ Λεμεσού

Στάδιο  :               Γ.Σ.Π
Διαιτητής            :               Χριστοφή Τιμόθεος
Α’ Βοηθός Διαιτητής       :               Γεωργίου Χαράλαμπος
Β’ Βοηθός Διαιτητής       :               Γεωργίου Παύλος
4ος Διαιτητής    :               Αναστασίου Ιωάννης
Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Νικολαϊδης Χρίστος

Σάββατο, 09.11.2019 / 19:00
Ν. ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου

Στάδιο  :               N. PAPAS GROUP – Αμμόχωστος Επιστροφή
Διαιτητής            :               Θεουλή Χρυσοβαλάντης
Α’ Βοηθός Διαιτητής       :               Χρίστου Ε. Χρίστος
Β’ Βοηθός Διαιτητής       :               Ανδρέου Π. Ανδρέας
4ος Διαιτητής    :               Φελλάς Κωνσταντίνος
Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Αργυρού Μιχάλης

Κυριακή, 10.11.2019 / 17:00
ΠΑΦΟΣ FC – E.N Παραλιμνίου

Στάδιο  :               ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
Διαιτητής            :               Δημητρίου Βασίλης
Α’ Βοηθός Διαιτητής       :               Εγγλέζου Νίκος
Β’ Βοηθός Διαιτητής       :               Αναστασίου Στέφανος
4ος Διαιτητής    :               Αναστάση Αναστάσης
Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Γεωργίου Ανδρέας

Κυριακή, 10.11.2019 / 18:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λ/σιας – ΕΘΝΙΚΟΣ Αχνας

Στάδιο  :               ΜΑΚΑΡΕΙΟ
Διαιτητής            :               Νικολάου Γιώργος
Α’ Βοηθός Διαιτητής       :               Δημητριάδης Μάριος
Β’ Βοηθός Διαιτητής       :               Χαραλάμπους Χαράλαμπος
4ος Διαιτητής    :               Φωτίου Κωνσταντίνος
Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Ιωάννου Μιχάλης

Κυριακή, 10.11.2019 / 19:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας

Στάδιο  :               ΤΣΙΡΕΙΟ
Διαιτητής            :               Σωτηρίου Λούκας
Α’ Βοηθός Διαιτητής       :               Καλογήρου Μάριος
Β’ Βοηθός Διαιτητής       :               Νικήτα Στέλιος
4ος Διαιτητής    :               Νεοκλέους Νικόλας
Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Γερασίμου Παναγιώτης

Σάββατο, 09.11.2019 / 17:00
ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΑΕΛ Λεμεσού

Στάδιο  :               Γ.Σ.Π
Διαιτητής            :               Χριστοφή Τιμόθεος
Α’ Βοηθός Διαιτητής       :               Γεωργίου Χαράλαμπος
Β’ Βοηθός Διαιτητής       :               Γεωργίου Παύλος
4ος Διαιτητής    :               Αναστασίου Ιωάννης
Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Νικολαϊδης Χρίστος

Σάββατο, 09.11.2019 / 19:00
Ν. ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου

Στάδιο  :               N. PAPAS GROUP – Αμμόχωστος Επιστροφή
Διαιτητής            :               Θεουλή Χρυσοβαλάντης
Α’ Βοηθός Διαιτητής       :               Χρίστου Ε. Χρίστος
Β’ Βοηθός Διαιτητής       :               Ανδρέου Π. Ανδρέας
4ος Διαιτητής    :               Φελλάς Κωνσταντίνος
Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Αργυρού Μιχάλης

Κυριακή, 10.11.2019 / 17:00
ΠΑΦΟΣ FC – E.N Παραλιμνίου

Στάδιο  :               ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
Διαιτητής            :               Δημητρίου Βασίλης
Α’ Βοηθός Διαιτητής       :               Εγγλέζου Νίκος
Β’ Βοηθός Διαιτητής       :               Αναστασίου Στέφανος
4ος Διαιτητής    :               Αναστάση Αναστάσης
Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Γεωργίου Ανδρέας

Κυριακή, 10.11.2019 / 18:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λ/σιας – ΕΘΝΙΚΟΣ Αχνας

Στάδιο  :               ΜΑΚΑΡΕΙΟ
Διαιτητής            :               Νικολάου Γιώργος
Α’ Βοηθός Διαιτητής       :               Δημητριάδης Μάριος
Β’ Βοηθός Διαιτητής       :               Χαραλάμπους Χαράλαμπος
4ος Διαιτητής    :               Φωτίου Κωνσταντίνος
Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Ιωάννου Μιχάλης

Κυριακή, 10.11.2019 / 19:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας

Στάδιο  :               ΤΣΙΡΕΙΟ
Διαιτητής            :               Σωτηρίου Λούκας
Α’ Βοηθός Διαιτητής       :               Καλογήρου Μάριος
Β’ Βοηθός Διαιτητής       :               Νικήτα Στέλιος
4ος Διαιτητής    :               Νεοκλέους Νικόλας
Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Γερασίμου Παναγιώτης

Αρχειο