ΚΥΡΙΑ ΕΙΔΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Οριστική διακοπή στο Παραλίμνι λόγω φωτισμού

ΕΝΠ και ΟΜΟΝΟΙΑ έμειναν στο ισόπαλο 1-1 στο  στο δημοτικό στάδιο Παραλιμνίου σε αγώνα που διακόπηκε άδοξα στο ημίχρονο λόγω πρπβλήματος στον φωτισμό του γηπέδου.

Η ΟΜΟΝΟΙΑ προηγήθηκε με εύστοχο πέναλτι του Κίκο στπ 24ο λεπτό της αναμέτρησης μετά από ανατροπή στον ίδιο, και οι γηπεδουχοί ισοφάρισαν στο τελευταίο λεπτό και αυτοί με πέναλτι που εκτέλεσε ο Θεοδώρου.

Ενδεκάδες:

ΕΝΠ: Πέτρου, Μουλαζίμης, Κυνηγόπουλος, Μπάλαζιτς, Μπαρμπόσα, Κοσμά, Μπελόνε, Κολοκούδιας, Θεοδώρου, Κωνσταντίνου, Μαρκόφσκι.

Στον πάγκο οι:  Κουτσού, Πιττάτζιης, Κυριάκου, Φλουρή, Μαυρουδής,  Μαϊσουράντζε, Κοτσωνης, Ντένινγκ, Καραγιάννης, Στυλιανίδης, Γαβριήλ.

ΟΜΟΝΟΙΑ:  Κυριακίδης, Κίκο, Περέιρα, Χαραλάμπους, Τζιωνής, Παναγιώτου, Βενιζέλος, Σάββα, Ζευκής, Κούσουλος, Χρήστου.

Στον πάγκο: Σπυριδάκης, Φωκάς, Φιλίππου, Ιωάννου, Νικολάου

Διαιτητής: Αλέξης Προκοπίου
Βοηθοί διαιτητές: Χριστόφορος Πρωτοπαπάς, Φίλιππος Κουρράο.