ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

1η Αγωνιστική

Παρασκευή, 21 Αυγούστου
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – Καρμιώτισσα Πολεμιδιών 2-2

Σάββατο, 22 Αυγούστου
18:30 Πάφος F.C. – Ομόνοια Λευκωσίας 2-2
20:30 Απόλλων Λεμεσού – Δόξα Κατωκοπιάς 1-1

Κυριακή, 23 Αυγούστου
18:00 Ολυμπιακός Λευκωσίας – ΑΕΛ Λεμεσού 
19:30 Ανόρθωση Αμμοχώστου – Ερμής Αραδίππου 

Δευτέρα, 24 Αυγούστου
19:00 Νέα Σαλαμίνα Αμμοχώστου – ΑΕΚ Λάρνακας 

Τετάρτη, 26 Αυγούστου
19:00 Εθνικός Άχνας – Ε.Ν. Παραλιμνίου

2η Αγωνιστική

Παρασκευή, 28 Αυγούστου
18:30 Πάφος F.C. – Ανόρθωση
20:30 ΑΕΛ – Νέα Σαλαμίνα

Σάββατο, 29 Αυγούστου
18:30 Δόξα – Εθνικός
20:30 Ε.Ν. Παραλιμνίου – Ολυμπιακός

Κυριακή, 30 Αυγούστου
18:30 Ομόνοια – Καρμιώτισσα
19:30 Ερμής – Απόλλων
20:30 ΑΕΚ – ΑΠΟΕΛ

3η Αγωνιστική

Σάββατο 12 Σεπτεμβρίου
18:30 ΑΠΟΕΛ – ΑΕΛ 
19:30 Απόλλων – Πάφος FC 
20:30 Ανόρθωση – Ομόνοια 

Κυριακή 13 Σεπτεμβρίου
18:30 Νέα Σαλαμίνα – ΕΝ Παραλιμνίου  
19:30  Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – ΑΕΚ 
20:30 Ολυμπιακός – Δόξα Κατακωπιάς 

Δευτέρα 14 Σεπτεμβρίου
19:00 Εθνικός Άχνας – Ερμής Αραδίππου  

4η Αγωνιστική

Παρασκευή, 18 Σεπτεμβρίου
19:00 Ερμής Αραδίππου – Ολυμπιακός (Cablenet)

Σάββατο, 19 Σεπτεμβρίου
18:30 Πάφος FC – Εθνικός Άχνας (Cablenet)
20:30 ΑΕΛ – Καρμιώτισσα Πολεμιδιών (Cytavision)

Κυριακή, 20 Σεπτεμβρίου
18:30 Ομόνοια – ΑΕΚ (Primetel)
19:30 Ε.Ν. Παραλιμνίου – ΑΠΟΕΛ (Cytavision)
20:30 Ανόρθωση – Απόλλων (Cablenet)

Δευτέρα, 21 Σεπτεμβρίου
19:00 Δόξα Κατωκοπιάς – Νέα Σαλαμίνα (Cytavision)

5η Αγωνιστική

Παρασκευή, 25 Σεπτεμβρίου
19:00 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – Ε.Ν. Παραλιμνίου (Cablenet)

Σάββατο, 26 Σεπτεμβρίου
20:30 ΑΕΚ Λάρνακας – ΑΕΛ Λεμεσού (Primetel)

Δευτέρα, 28 Σεπτεμβρίου
19:00 Ολυμπιακός Λευκωσίας – Πάφος F.C. (Cytavision)

6η Αγωνιστική

Σάββατο 3 Οκτωβρίου
18:30 Απόλλων – Εθνικός Άχνας (Cytavision)
18:30 Ανόρθωση – Ολυμπιακός (Cablenet)
20:30 Πάφος FC – Νέα Σαλαμίνα  (Cablenet)

Κυριακή 4 Οκτωβρίου
18:30 Ομόνοια – ΑΕΛ (Primetel)
20:30 Ερμής Αραδίππου – ΑΠΟΕΛ  (Cablenet)

7η Αγωνιστική

Σάββατο, 17 Οκτωβρίου
16:00 ΑΕΚ Λάρνακας – Δόξα (Primetel)
18:00 Νέα Σαλαμίνα – Ανόρθωση (Cytavision)
20:00 Καρμιώτισσα – Ερμής (Cablenet)

Κυριακή, 18 Οκτωβρίου
16:00 Εθνικός Άχνας – ΟΜΟΝΟΙΑ (Cytavision)
18:30 ΑΠΟΕΛ – Πάφος F.C. (Cablenet)

Δευτέρα, 19 Οκτωβρίου
18:00 Ολυμπιακός – Απόλλων (Cytavision)
20:00 ΑΕΛ – Ε.Ν. Παραλιμνίου (Cytavision)

 8η Αγωνιστική

Παρασκευή, 23 Οκτωβρίου
18:00 Πάφος F.C. – Καρμιώτισσα (Cablenet)

Σάββατο, 24 Οκτωβρίου
16:00 Απόλλων – Νέα Σαλαμίνα (Cytavision)
18:30 Ερμής – ΑΕΚ Λάρνακας (Cablenet)

Κυριακή, 25 Οκτωβρίου
16:00 Ανόρθωση – ΑΠΟΕΛ (Cablenet)
18:00 Ομόνοια – Ε.Ν. Παραλιμνίου (Primetel)
19:00 Εθνικός Άχνας – Ολυμπιακός (Cytavision)

Δευτέρα, 26 Οκτωβρίου
18:00 Δόξα – ΑΕΛ (Cytavision)

9η Αγωνιστική

Παρασκευή, 30 Οκτωβρίου
18:00 Ε.Ν. Παραλιμνίου – Δόξα (Cytavision)

Σάββατο, 31 Οκτωβρίου
16:00 ΑΕΛ – Ερμής (Cytavision)
18:30 ΑΠΟΕΛ – Απόλλων (Cablenet)

Κυριακή, 1 Νοεμβρίου
16:00 Ολυμπιακός – Ομόνοια (Cytavision)
18:30 Καρμιώτισσα – Ανόρθωση (Cablenet)

Δευτέρα, 2 Νοεμβρίου
18:00 Νέα Σαλαμίνα – Εθνικός Άχνας (Cytavision)

10η Αγωνιστική

Σάββατο, 7 Νοεμβρίου

16:00 Πάφος FC – ΑΕΛ Λεμεσού (Cablenet)
18:00 Ερμής Αραδίππου – Ε.Ν. Παραλιμνίου (Cablenet)
20:00 Εθνικός Άχνας – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας (Cytavision)

Κυριακή, 9 Νοεμβρίου

16:00 Ολυμπιακός Λ/σίας – Νέα Σαλαμίνα Αμ/στου  (Cytavision)
18:00 Ανόρθωση Αμμοχώστου – ΑΕΚ Λάρνακας  (Cablenet)
20:00 Ομόνοια Λευκωσίας – Δόξα Κατωκοπιάς  (Primetel)

Σάββατο, 21.11.2020                                                                                            
16:00 Δόξα Κατωκοπιάς – Ερμής (Cytavision)                 
18:30 ΑΠΟΕΛ – Ολυμπιακός  (Cablenet)                       

Κυριακή, 22.11.2020    
16:00 Νέα Σαλαμίνα – Ομόνοια (Cytavision)    
18:00 ΑΕΛ – Ανόρθωση (Cytavision)    
20:00 ΑΕΚ – Απόλλων   (Primetel)                                

Δευτέρα 23.11.2020
18:00 Καρμιώτισσα – Eθνικός Άχνας        (Cytavision)                     
20:00 Ε.Ν. Παραλιμνίου – Πάφος FC (Cytavision)    

12η Αγωνιστική

Παρασκευή, 27.11.2020
19:00 Ολυμπιακός Λ/σίας – Καρμιώτισσα Πολεμιδιών (Cytavision)

Σάββατο, 28.11.2020
16:00 Ανόρθωση Αμμοχώστου – Ε.Ν. Παραλιμνίου (Cablenet)
18:30 Νέα Σαλαμίνα Αμ/στου – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας (Cytavision)

Κυριακή, 29.11.2020                                                                 
16:00 Πάφος FC – Δόξα Κατωκοπιάς (Cablenet)
18:30 Απόλλων Λεμεσού – ΑΕΛ Λεμεσού  (Cytavision)

Δευτέρα, 30.11.2020
18:00 Ομόνοια Λευκωσίας – Ερμής Αραδίππου (Primetel)
20:00 Εθνικός Άχνας – ΑΕΚ Λάρνακας  (Cytavision)

13η Αγωνιστική

Παρασκευή, 4 Δεκεμβρίου
16:00 Δόξα Κατωκοπιάς – Ανόρθωση Αμμοχώστου  (Cytavision)
18:00 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – Νέα Σαλαμίνα Αμ/στου (Cablenet)
  
Σάββατο, 5 Δεκεμβρίου
16:00 ΑΕΛ Λεμεσού – Εθνικός Άχνας  (Cytavision)
18:30 ΑΕΚ Λάρνακας – Ολυμπιακός Λευκωσίας (Primetel)

Κυριακή, 6 Δεκεμβρίου
16:00 Ε.Ν. Παραλιμνίου – Απόλλων Λεμεσού (Cytavision)
18:30 Ερμής Αραδίππου – Πάφος FC (Cablenet)

Δευτέρα, 7 Δεκεμβρίου
19:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – Ομόνοια Λευκωσίας (Cablenet)

14η Αγωνιστική

Παρασκευή, 11 Δεκεμβρίου
17:00 Δόξα – Απόλλων  Cytavision)

Σάββατο 12 Δεκεμβρίου 
17:00 Ερμής Αραδίππου – Ανόρθωση (Cablenet)
19:00 ΑΕΛ – Ολυμπιακός  (Cytavision)

Κυριακή 13 Δεκεμβρίου 2020
15:00 ΑΕΚ Λάρνακας – Νέα Σαλαμίνα (Primetel)
17:00 ΕΝ Παραλιμνίου – Εθνικός Άχνας (Cytavision)

Δευτέρα 14 Δεκεμβρίου 2020
19:00 Ομόνοια – Πάφος FC (Primetel)

15η Αγωνιστική

Παρασκευή 18 Δεκεμβρίου 2020
18:00 Καρμιώτισσα – ΟΜΟΝΟΙΑ
20:00 Ανόρθωση – Πάφος

Σάββατο 19 Δεκεμβρίου 2020
16:00 Νέα Σαλαμίνα – ΑΕΛ 
18:30 Ολυμπιακός – ΕΝΠ

Κυριακή 20Δεκεμβρίου 2020
16:00 Απόλλωνας – Ερμής
18:00 ΑΠΟΕΛ – ΑΕΚ
20:00 Εθνικός Άχνας – Δόξα                                   

16η Αγωνιστική

Τρίτη 22 Δεκεμβρίου 2020
18:00 ΕΝΠ – Νέα Σαλαμίνα
20:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – Ανόρθωση

Τετάρτη 23 Δεκεμβρίου 2020
16:00 Πάφος – Απόλλωνας
18:00 ΑΕΛ – ΑΠΟΕΛ 
20:00 ΑΕΚ – Καρμιώτισσα

Πέμπτη 24 Δεκεμβρίου 2020
16:00 Δόξα – Ολυμπιακός
18:00 ENΠ – Εθνικός Άχνας

17η Αγωνιστική

Σάββατο 02 Ιανουαρίου 2021
            Καρμιώτισσα – ΑΕΛ
17:00 Νέα Σαλαμίνα – Δόξα
18:00 ΑΠΟΕΛ – ΕΝΠ
20:00 Ολυμπιακός – Ερμής

Κυριακή 03 Ιανουαρίου 2021
16:00 Eθνικός Άχνας – Πάφος
18:00 ΑΕΚ – ΟΜΟΝΟΙΑ
20:00 Απόλλωνας – Ανόρθωση

18η Αγωνιστική

Τρίτη 05 Ιανουαρίου 2021
16:00 ΕΝΠ – Καρμιώτισσα
18:00 Ερμής – Νέα Σαλαμίνα
20:00 Δόξα – ΑΠΟΕΛ

Τετάρτη 06  Ιανουαρίου 2021
16:00 Ανόρθωση – Εθνικός Άχνας
18:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – Απόλλωνας
20:00 ΑΕΛ – ΑΕΚ

Πέμπτη 07  Ιανουαρίου 2021
19:00 Πάφος – Ολυμπιακός

19η Αγωνιστική

Σάββατο 09 Ιανουαρίου 2021
16:00 ΑΕΛ – ΟΜΟΝΟΙΑ
18:00 Εθνικός Άχνας – Απόλλωνας
20:00 ΑΠΟΕΛ – Ερμής

Κυριακή 10  Ιανουαρίου 2021
16:00 Καρμιώτισσα – Δόξα
18:30 ΑΕΚ – ΕΝΠ

Δευτέρα 11 Ιανουαρίου 2021
18:00 Ολυμπιακός – Ανόρθωση
20:00 Νέα Σαλαμίνα – Πάφος

Αρχειο